Yüzyıllardır bakımlı kadının güzelliğini konu edinen şairler ve yazarlarımız gibi biz de dünyanın kadınla ve kadının da bakımla güzel olacağını savunuyoruz. Bu düşüncelerimizin bize verdiği cesaret ve daha özgüvenli kadınlar görme ümidi ile 2019’un Aralık ayında faaliyetlerine başlayan Akron A.Ş. bünyesi altındaki Scaph markamızı dinamik kadınlarımız için hayata geçirerek sektörde emin adımlar ile yürümeye başladık. Şirket olarak  üretmeyi seven, yeni çalışmalarına devam eden Scaph Ailesi olarak 2020 yılının başlarında geliştirdiği Somon DNA, Göz Çevresi Serumu, Kolajen Jel gibi birçok serisi olan ürünler ile kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.
Dünyanın seçkin yerlerinden topladığımız hammaddeler ile Scaph ürünlerimiz yüksek kalite ve Avrupa Birliği standartlarında Türkiye’de üretilmektedir. Akron Global şirketine bağlı olan markamız ile dünya genelinde 10’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracatın yanı sıra yaygın yurt içi satış yapılanmasıyla tüm bu ülkelerde tüketicilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmayı amaçladık. Dünya standartlarının da üstünde, en yüksek kalitede ve tamamen doğal içeriklerle hayatınıza doğanın saflığını ve güzelliğini getirmek için ürünlerimizi büyük bir hassasiyetle geliştirdik. Bunun için doğal içeriklerle, sağlıklı ve çevre dostu cilt-vücut bakım ürünleri ürettik.
Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve her biri alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında ve kaliteli çözümler sunmak için mevcut ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve tüketicilerimiz için sektöre her zaman yeni ürünler kazandırıyor. Bunu yaparken yeniliklerle geleneksel olanları birleştirmiş daha sağlıklı ve güzel kalmaya yardımcı olacak seçenekler sunuyoruz.
 
 

Kendin Ol Kusursuz Ol

Scaph Slav geleneklerini Modern Teknoloji ile Bir araya getirerek sizlere muhteşem formüller sunuyor. Scaph Somon DNA, Scaph COLLAGEN, Scaph Eye Contour Serum İle güzselliğiniz bakımınız ile ilgili spesifik bakım unsurlarını evinizde kolaylıkla uygulamanız için sizlere olanaklar sunuyor. Scaph sürekli gelişen teknolojiyi takip ediyor ve AR-GE çalışmalarını hiç ara vermeden sürdürüyor. Sadece Güzelliğiniz İçin.

Scaph soğuk kuzey ikliminde kadınların tahrip olan ciltlerini nasıl güzel ve pürüzsüz tuttuğunu uzun yıllar boyunca inceledi. Sonuçta deniz ve doğanın birleşiminden çıkan muhteşem buluşları tekrar gün yüzüne çıkarıp modernize etti. Şimdi Balık Collageni ve Somon DNA sı ile sizlerinde tahrip olan, kırışan, sarkan ve lekelenen her bölgesinde mükemmel bir yenilenme ve onarım sağlıyor. Bunu yaparken alerjinlere ve zararlı maddelerin kullanımına müsaade etmiyor. Scaph yeni bir gelenek olarak hayatımıza giriyor.

GELENEKLER

Yıllardır alışageldiğiniz standart nemlendiriciler, standart asit ve yağ bazlı bakım ürünlerini unutmanızı, çok daha kalıcı ve mükemmel sonuçlar almanız için hazırlanmış Scaph ürünlerini tercih etmenizi sağlıyor. Scaph uzun yıllardır sadece kozmetik alanındaki geliştirme çalışmaları ile ilgileniyor. Bütün dünyada devrim niteliği taşıyan bir çok buluşunu son çalışmalarını tamamlayıp kullanımınıza sunmak için tüm gücü ile çalışıyor.

SİZDE SCAPH KULLANIN

Özellikle daha ileri yaşlarda karşılaşacağınız problemlerin giderilmesi ve/ya önüne geçilmesi için son derece kullanım kolaylığı sağlayan formlarda ürünler hazırlıyor. Örneğin Collagen Gel ile bütün vücudunuz dahil yüz bakımınızıda gerçekleştiriyor. Scaph Somon DNA bilinen Somon DNA uygulamaları ile aynı şekilde etki gösteriyor fakat enjeksiyon gerektirmiyor. Scaph Eye Contour Serum Göz çevresinde hiç bir hücreye zarar vermeden sadece yenilenme ve onarım sağlıyor. Scaph her gün büyüyen enerjisi, her gün daha mutlu kullanıcıları olan mükemmel bir oluşum. Kozmetik dünyasının değişimine öncülük eden anlayışı dünya devleri ile rekabet şansını sağlıyor ve siz değerli müşterilerimizin her türlü problemi ile ilgilenen büyük kadrosu uzmanları araştırmacıları geliştiricileri ile tam bir aile olduğunu her şekilde ispatlıyor.

Şimdi Sizlerde bu yazıyı okuyorsanız ailemizin bir parçası olmaya adaysınız. Yeniden Mükemmel Bir Cilt, Yeniden Gençlik, Yeniden Işıl Işıl bir görünüm için hazırlanın. Scaph bütün ürünlerinde hızlı ve gözle görülür etkileri esas aldığından çok da sabırlı olmanız gerekmiyor. Çok kısa bir sürede etkisini göreceğiniz, SCAPH ürünleri ile Sizde Tanışın

 Scaph Ailesi

Mükemmeliyet Serisi

NeKokosh

Akron Bilişim

Akron Elektronk Ticaret Bilişim Anonim Şirketi

Scaph